Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde nám můžete zanechat svůj vzkaz...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dotaz

(Tereza Anderssonová, 29. 8. 2009 0:43)

Dobrý den, od své sousedky, která má od vás kočku, jsem se dozvěděla, že v Praze dvakrát do roka pořádáte výstavu opuštěných kočiček s možností si nějakou vybrat a převzít. Je to tak? Bude tato výstava tady v Praze někdy na podzim? Delší dobu sleduji váš web a měla bych se svojí rodinou zájem - zatím nekonkrétně...představa asi roční kočičky je asi nejbližší...Děkuji za odpověď! Hezký den. Tereza Anderssonová

Kryštůfek

(stana, 21. 8. 2009 20:52)

Kryštůfek si jistě myslí že je v ráji... Chtěla bych ho adoptovat. Co mám udělat?

Poděkování

(Štěpán Zapadlo, Ajro, 19. 8. 2009 20:49)

Vážení kočičí přátelé, dovolte abych před Vámi smekl pomyslný klobouk za to, jak se o opuštěné chlupáčky s láskou staráte. Osud jim nedopřál hned po narození klidné zázemí a Vy se jim ho dáváte jak jen můžete. Chodím denně na Vaše stránky a stále držím palce, aby začaly převládat ty veselejší zprávy, které by nevháněly slzy do očí. Přeji mnoho úspěchů ve Vaší činnosti a hodně moc vděčných kočičích pohlazení.

hurá

(Lucka, 18. 8. 2009 13:17)

Stáňo, vzala jste mi myšlenku! :-) Chtěla jsem právě napsat, že mě moc těší číst po dlouhé době zase nějaké pozitivní zprávy! Moc na Vás všechny stále myslím!

dobré zprávy

(stana, 18. 8. 2009 9:45)

Tak konečně dobré zprávy! To mě moc těší a držím palečky aby to tak zústalo! Že se Kryštůfek myje je známka že se už cítí moc dobře, že už to sám pozná že je mu líp. Moje kočky když se přestanou mýt, tak jsem hned ve střehu - to poznám že se něco děje, že něco není jak má být.

Pro Annu Novákovou

(Lída - opuštěné kočky, 14. 8. 2009 19:58)

Paní Nováková máme STOP stav.To znamená,že nepřijímáme žádné nové kočičky ani koťátka.Navíc máme virozu a jsme v karanténě.Prosím zkuste se obrátit na jiný útulek.Děkuji.
Lída

opustená kotata

(Anna Nováková, 14. 8. 2009 19:02)

Máme tady 2 koťátka která nikdo nechce.Jedno je mourovaté a druhé černé.Možná je vám dovezeme protože ta koťátka si nechat nemůžeme.

koťata

(Alča, 10. 8. 2009 8:41)

Staňa to napsala naprosto přesně.Líp bych to nenapsala.Snad to brzo skončí a bude zase líp.

Ztracená kočička

(Zuzana Šumová, 8. 8. 2009 12:31)

Hledá se tříbarevná 5let stará kočička ze Stodůlek z Prahy 13, která slyší na jméno Bertí. Je kastrovaná a velmi přítulná, prosíme o pomoc.
Veškeré informace piště nebo volejte na 724885889 nebo na goodzuzi@seznam.cz
Děkuji všem!

koťátka

(stana, 8. 8. 2009 0:10)

Je mi fakt do breku. Za Špuntíka, Rozárku, Amálku, Vendulku... Teď když konečně našly domov, zázemí a laskavou náruč... Nemůžu ani psát. Nejraděj bych se k Vám rozjela, pomoct Vám - musíte být strašně unavené, vyčerpané! Moc si vážím Vaší obětavosti!

nemocná koťátka

(Marcela, 6. 8. 2009 0:06)

Dnes jsem se dočetla,že ta krásná koťátka onemocněla.Minulý rok měl i náš malý kocourek virózu,naštěstí se z ní dostal a je z něj krásný ,zdravý kocour.Už dřív jsme se chodila na vaše stránky dívat na Rozinku,pořád mě to k ní táhlo a teď se dozvídám,že i ona je na tom špatně.Je mi to
moc líto.Lituji i ostatní koťátka.Moc vám držím palečky při jejich záchraně.

viróza koťátek

(stana, 2. 8. 2009 18:38)

Moc na Vás myslím, držím palečky - ráda bych udělala víc, ale jak pomoct? To je strašné když umírají koťátka. Když veškerá péče, láska, probdělé noci se míjí účinkem... Jen bezmoc a čekání. Moc to bolí. Děkuju za všechno co pro kočičky děláte, Vážím si Vaší práce a obětavosti. Prosím anděly, aby stáli při Vás, aby už to všechna koťátka přežila!

Na návštěvě v Poličce

(Lucka, 26. 7. 2009 18:38)

Právě jsem se vrátila z výletu/návštěvy v Poličce. Bylo to moc fajn, i když některé kočičky momentálně stonají a pohled na ně radostný není. Jenže takový je bohužel život. Ale Lída s mamkou se nejen o ně obětavě starají a dělají pro ně možné i nemožné. Chtěla bych jen všem, kteří zatím neměli tu možnost Poličku navštívit, říct, že o kočičky je tam moc hezky postaráno, s velkou péčí a pozorností o každé jednotlivé zvířátko. Kočičky mají výběh na zahrádku a ty co jsou zrovna nemocné, mají každý svou místnůstku, kde se léčí, mají svůj klid a zároveň je tak zamezeno kontaktu se zdravými zvířátky. Klobouk dolů dámy! Přeci jenom, číst o tom a vidět denní (noční) provoz na vlastní oči je velký rozdíl!

Lído, moc děkuji za záchranu koťat

(Alice, 20. 7. 2009 16:40)

Zítra posílám penízky. Ten odporný zmetek určitě prodává koťata na výcvik jezevčíků. Kéž by se podařilo mu to prokázat a zavřít až zčerná. V Magazinu Dnes 12/2000 je totiž článek „Mlčení myslivců aneb Já tam ty parohy viděl!“ Kde na str.10 stojí, cituji: „Proč to děláš?“ ptá se soused jistého lidového myslivce nedaleko Lysé n/L. „Chci ho mít vostrýho,“ odsekne myslivec a štve na betonovém dvorku svého mladého jezevčíka na vyděšené kotě. To nemá kam utéct a brání se, ale nemá šanci. Pán mu totiž před akcí vytrhal drápky…Prosím, obraťte se na pana M. P. a dejte mi vědět jak to dopadlo.

Hovado

(Alča , 20. 7. 2009 8:32)

Omlouvám se, ale opravdu to jsou hovada. Jak kotě pro psy? Jak to, že vet.správa nic nezjistila? Ale co si vzpomínám, tak už se jednou něco podobného řešilo před dvěma lety. Jestli to je teda ten samý chlap. Vždycky dostal echo předem, že se k němu někdo chystá na kontrolu.
Lído pošlu nějaké korunky.

útulky

(Jarka, 25. 6. 2009 22:41)

Tak jsem se teď přesvědčila,že ty stránky nejsou úplně v pořádku, hledala jsem zkušebně právě Poličku a ona, ejhle, byla prezentována jako Svitavy, kde je sce také depozitum, ale jiné. Chce to otevřít si všechny stránky.

seznam útulků

(Jarka, 25. 6. 2009 22:35)

Posílám odkaz na webovou stránku se seznamem útulků a depozit. nevím, zda jsou všechny a funkční, ale zkuste to probrat a najít nějaké trochu blíž.
http://www.utulky.estranky.cz/stranka/kocky

Pomoc hladovým a strádajícím kočkám

(Petr Nový, 25. 6. 2009 9:26)

Dobrý den,
prosím o radu,o pomoc.
Kočky se vyskytují u Železné Rudy,v místě,kde nejsou žádní místní obyvatelé,u lesa.
Je zde silnice,kočky poraněné.
Je na to příšerný pohled.
Velmi rád bych jim pomohl.
Nejsem zdejší,nemám os.automobil.
Nevíte prosím?Nalézá se v této lokalitě nějaký
útulek,nějaká pomoc?
Děkuji
S pozdravem Nový
cetwdish@seznam.cz

rezatá kočička

(jarka, 20. 6. 2009 0:19)

Zatím není pořádně co napsat. Minulý víkend kočička nebyla vidět, i když paní Monika to městečko několikrát prošla. Vyvěsila i letáčky, v týdnu se někdo ozval, že kočičku zrovna ten víkend viděl. Nyní je Monika znovu na místě a bude to zkoušet znovu. Důležité je ji najít, máme pro ni zajištěné depozitum. Dál se uvidí.

rezatá kočička

(Romana, 19. 6. 2009 18:32)

Vážené zachránkyně opuštěných tvorečků,prosím napište alespoň pár slov,zda se podařilo kočičce pomoci.Pořád sleduji vzkazy,ale už jste se neozvaly.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »