Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde nám můžete zanechat svůj vzkaz...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dotaz

(Nejmanovamila@seznam.cz, 11. 10. 2010 8:25)

Dobrý den,chtěla bych poslat nějakou dobrotu kočičkám na jakou adresu to mám poslat?Míla ze Žamberka.

dotaz

(Romana67@seznam.cz, 4. 10. 2010 20:36)

Lído,kam se poděly všechny fotky a články o Kryštůfkovi?

úklidová četa

(Alča, 1. 10. 2010 19:32)

Teda Lído, sice jsem Vás litovala, ale celý článek jsem prochechtala. A musím se smát ještě teď, když píšu. Musel to být pro Vás šok,ale jak jsem četla, tak jste to vzala s humorem.
No co,co..chtěli Vám pomoct abyste si po práci mohla spočnout:-))

Eliška

(Lucka, 20. 9. 2010 19:42)

Eliško, jen těžko hledám slova... Měla jsem nožnost potkat tuto krásnou kočičku, když jsem byla před rokem v Poličce na návštěvě a za srdce mě vzala vlastně ještě dřív než jsem ji poznala osobně. Nedokážu vysvětlit proč. Často jsem na ni myslela a je mi moc líto co se přihodilo... Jak říkám, slova se hledají jen těžko. Měj se v kočičím nebi minimálně tak krásně jako jsi se měla díky zlatým lidem v Poličce, alespoň část svého života. Prožila sis bezpochyby mnoho špatného, ale díky Lídám jsi poznala i druhou tvář lidí - lásku, péči, pozornost... A já Vám za to Lído moc děkuju! Prosím držte se, vím, že je to těžké.... Myslím na vás.

za kryštůvkem

(jana, 15. 9. 2010 11:51)

Bylo to asi zcela bezbolestné, ale je to velká nespravedlnost odejít v mládí a s nadějí na dobrý život. Miláčku, je mi to moc líto. Díky Lídám za všechnu péči a lásku, kterou ti daly.

Kryštůfek

(Alice, 14. 9. 2010 19:32)

Milá Lído, je mi strašně moc líto, že Vás Kryštůfek tak náhle opustil. Děkuji Vám za péči díky které jste z chudáčka nalezeného na silnici vypiplala pěkného kocouřího kluka. Prosím, netrapte se. Hlavně, že broučínek netrpěl.

Alfíček a Jurášek

(Olena K., 7. 9. 2010 13:07)

Dobrý den,jsem adoptivní rodič obou krásných kocourků. Jak se klukům daří? Poslala jsem trochu navíc jako příspěvek na operaci, došlo to? Hladím oba kluky a zdravím Vás i všechny kočičky a kocourky. Olena

Jména

(Romana a Macík, 29. 8. 2010 20:16)

Milá Lído,líbila by se nám jména Péťa a Kulíšek nebo Nácíček a Mazlíček.Moc zdravíme do Poličky
Jo,polštářky budou.Macík a spol

jména

(Markéta, 28. 8. 2010 6:56)

Ahoj Lído,
já skoro všem kočičákům říkam Koblížku/Kobliho nebo Brambůrku/Bramboro, tak to jen tak návrh jmen pro vaše dva malé tajtrlíčky... Jinak držím pěsti, ať se marodi brzy vyléčí, ať máte více klidu. Myslím na vás!
Markéta

Máša,Dubínek

(Milena, 21. 8. 2010 12:51)

Dobrý den,už dlouhou dobu sleduji Vaše stránky zda se náhodou nenašla kočička Máša.Teď držím pěsti i malému Dubínkovi.Mám doma také 35 kočiček.Ve středu mi umřel kocourek Štístko na selhání ledvin.Jsem moc smutná a tak jsem si přála přečíst si nějaké dobré zprávy o Dubínkovi.Pak jsem si přečetla žádosti o petice.Jsem zděšena a celou noc jsem nespala.Co všechno je schopen ,,člověk¨'' vymyslet.Ve Španělsku.na Ukrajině,při lovu žraloků.Jsou to ještě vůbec lidi?Doufám,že už brzy budu mít konečně svoje stránky,abych kočičky mohla lépe inzerovat a tak jim najít nový domov.Chci požádat zda bych mohla tento hnus dát i na svoje stránky.Myslím,že tohle málokdo ví,ale měl by to vědět každý.Něco tak hrozného jsem dlouho nečetla.Na pohled kotěte které věší jako návnadu pro žraloka nikdy nezapomenu.Nezdělitelná hrůza.

příspěvek

(Voznicovi, 10. 8. 2010 0:34)

Zdravíme do Poličky Vás i vaše kočičky.S napětím sledujeme novinky o Dubínkovi a držíme mu palečky aby se brzy uzdravil.Milá Lído chtěli bychom Vás poprosit,jestli byste nám,až budete mít trochu víc času,mohla poslat nějaké novější foto Budulínka a Sněhurky a jejích koťátek díky

S pozdravem PaP Voznicovi a kluci kočičí

příspěvek

(Markéta, 8. 8. 2010 14:56)

Milá Lído, zdravím Tě, maminku a všechny kočičáky! S napětím sleduji veškeré novinky o Dubínkovi a myslím na něj. Na účet jsem poslala nějaké peníze ještě na operaci Juráška, doufám, že oranžovka už z nejhoršího venku.
Myslím na Vás a posílám pozdravy, Markéta

Dubínek

(Lucka, 5. 8. 2010 20:19)

Zdravím do Poličky a připojuji se s přáním všeho nejlepšího pro Dubínka. Moc na něj myslím a každý den sleduji novinky, pohlaďte ho prosím za mě. Jste skvělé, má u vás rozhodně tu nejlepší péči!
Lucka a také zdraví Matýsek a Fanynka...

Dubínek

(Romana a Macík, 2. 8. 2010 19:08)

Moc na Dubínka myslíme a držíme mu palce,aby vše dobře dopadlo.Má velké štěstí,že se dostal do tak dobrých rukou,jaké má paní Lída a spol.Věříme,že z něho bude taky tak krásný kluk,jaký je dnes z našeho Kryštůfka.Všem přejeme spoustu zdaví a marodům ještě trochu víc :)!!! Romana a Macík
P.S.:Zase pošleme nějakou korunku na přilepšení

Drž se, Dubínku!

(Markéta, 25. 7. 2010 18:32)

Držím palce Dubínkovi i všem nově příchozím... Je mi nanic z toho, jak ze všech stran slyším a čtu o hrůzách, které se stále dějí a jak se zdá, dokonce přibývají.
Posílám pozdravy, Markéta

hovada

(Alča, 6. 7. 2010 19:43)

Tak to se moc omlouvám, fakt jsem to špatně pochopila.

Hovada

(Lída Opuštěné kočky, 6. 7. 2010 19:30)

Zdravím,
to jste špatně pochopila.Někdo je hodil na tu záchrannou stanici,přímo do voliery.Pán Zelený ze záchranné stanice jedno chytil a snaží se chytit i zbytek.Zatím však nic neviděl.Na stanici není důvod tedy někoho posílat.Z vlastní zkušenosti vím,že zvířata se tam mají moc dobře.;-)
Mějte se,Lída

Hovada

(Alča, 6. 7. 2010 18:44)

Ještě se vracím k výrům. Paní Lído to s tím nejde něco udělat? Někoho na ně poslat? Copak takhle se chová záchranná stanice?

Hovada

(Alča, 6. 7. 2010 10:07)

Koťata výrům? A v záchanné stanici? Fakt neskutečný hovada !!!!

kočičky

(Miloslava Nejmanová, 3. 7. 2010 13:54)

Dobrý den,chtěla bych se zeptat co znamená virtuálně kočičky adoptovat?Sama mám 2 k očičky.Děkuji Nejmanová.Nejmanovamila@seznam.cz


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »