Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde nám můžete zanechat svůj vzkaz...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro Petru

(Lída Opuštěné kočky, 7. 11. 2010 19:36)

Aukce už běží :-)

Aukce pro opuštěné kočičky

(Petra, 7. 11. 2010 15:13)

Dobrý den,chtěla bych ze zeptat,jestli v blízké době nechystáte další aukci na podporu opuštěných kočiček.Moc děkuji za odpověď a zdravím Vás i všechny kočičky.

Kulíšek

(Ivana Studierová, 7. 11. 2010 13:08)

Když jsem si vybírala kocourka k virtualní adopci, váhala jsem mezi Kulíškem a Kryštufkem. I když je to vlastně jedno. Clověk by nejraději pomohl všem...A zatím co je z Kulíška kočičí puberták, Kryštufek odešel do kočičího nebe. Stejně jako moje Juliška, krásná tříbarevná kočička. V lonském létě se u nás na seníku narodila sousedově kočce a zustala u nás.. Bylo jí 16 měsícu,kastraci dobře zvládla,nepřišla domu z procházky po zahradě, hledali jsme, volali,dělali si starosti, nic. Druhý den ji našel manžel mrtvou v letní kuchyni.Naprosto netušíme, co se stalo., Je to ted 14 dní a nám je po ní pořád smutno.Máme ještě jejího brášku, ten je uplně slepý, ale moc mu to nevadí, i na zahradě se vyzná .Tak posíláme moc pozdravu do Poličky, jestli bude nějaká akce okolo vánoc, přispějeme.

Bílá kočička

(Martina, 30. 10. 2010 21:38)

dobrý večer, už mi dorazil balíček, bílá kočička z ponožek je překrásná i náhrdelník s modrou čiči, moooc děkuji

výrobky z aukce

(Martina, 25. 10. 2010 16:23)

zdravím Vás, nechci Vás honit, ale chtěla jsem se zeptat, zda už jsou pro mě odeslané výrobky z aukce, marcelka už se nemůže bílé kočičky dočkat. děkuji

aukce

(Míla, 15. 10. 2010 10:01)

Dobrý den,peníze jsem odeslala.Mám velkou radost,že se mi podařilo vydražit hrníčky.Moje adresa Miloslava Nejmanová U polikliniky 1056 Žamberk 56401.Moc vás zdravím,pozdravujte kočičku Sněhurku,chystám pro ni balíček.Mějte se krásně Míla.

Aukce pro opuštěné kočičky

(Laďka Šťávová, 14. 10. 2010 11:48)

Dobré poledne, protože aukce již je ukončena a vidím, že se mi zřejmě podařilo vydražit 3 věci, tak bych se s vámi ráda dohodla, zda bych je mohla zaplatit a vyzvednout osobně, protože máme nedaleko Poličky (v Rohozné) chalupu a jezdíme tam pravidelně na víkendy a koncem října budeme i v pátek 29. na chalupě. Můžete mi prosím dát vědět, zda je to takto možné? Na Zvířetníku jsem se dočetla, že bude i aukce přímo v Poličce někdy před vánoci. Můžete mi prosím sdělit, kdy a kde to bude? Děkuji a moc zdravím!!!

dotaz

(Nejmanovamila@seznam.cz, 11. 10. 2010 8:25)

Dobrý den,chtěla bych poslat nějakou dobrotu kočičkám na jakou adresu to mám poslat?Míla ze Žamberka.

dotaz

(Romana67@seznam.cz, 4. 10. 2010 20:36)

Lído,kam se poděly všechny fotky a články o Kryštůfkovi?

úklidová četa

(Alča, 1. 10. 2010 19:32)

Teda Lído, sice jsem Vás litovala, ale celý článek jsem prochechtala. A musím se smát ještě teď, když píšu. Musel to být pro Vás šok,ale jak jsem četla, tak jste to vzala s humorem.
No co,co..chtěli Vám pomoct abyste si po práci mohla spočnout:-))

Eliška

(Lucka, 20. 9. 2010 19:42)

Eliško, jen těžko hledám slova... Měla jsem nožnost potkat tuto krásnou kočičku, když jsem byla před rokem v Poličce na návštěvě a za srdce mě vzala vlastně ještě dřív než jsem ji poznala osobně. Nedokážu vysvětlit proč. Často jsem na ni myslela a je mi moc líto co se přihodilo... Jak říkám, slova se hledají jen těžko. Měj se v kočičím nebi minimálně tak krásně jako jsi se měla díky zlatým lidem v Poličce, alespoň část svého života. Prožila sis bezpochyby mnoho špatného, ale díky Lídám jsi poznala i druhou tvář lidí - lásku, péči, pozornost... A já Vám za to Lído moc děkuju! Prosím držte se, vím, že je to těžké.... Myslím na vás.

za kryštůvkem

(jana, 15. 9. 2010 11:51)

Bylo to asi zcela bezbolestné, ale je to velká nespravedlnost odejít v mládí a s nadějí na dobrý život. Miláčku, je mi to moc líto. Díky Lídám za všechnu péči a lásku, kterou ti daly.

Kryštůfek

(Alice, 14. 9. 2010 19:32)

Milá Lído, je mi strašně moc líto, že Vás Kryštůfek tak náhle opustil. Děkuji Vám za péči díky které jste z chudáčka nalezeného na silnici vypiplala pěkného kocouřího kluka. Prosím, netrapte se. Hlavně, že broučínek netrpěl.

Alfíček a Jurášek

(Olena K., 7. 9. 2010 13:07)

Dobrý den,jsem adoptivní rodič obou krásných kocourků. Jak se klukům daří? Poslala jsem trochu navíc jako příspěvek na operaci, došlo to? Hladím oba kluky a zdravím Vás i všechny kočičky a kocourky. Olena

Jména

(Romana a Macík, 29. 8. 2010 20:16)

Milá Lído,líbila by se nám jména Péťa a Kulíšek nebo Nácíček a Mazlíček.Moc zdravíme do Poličky
Jo,polštářky budou.Macík a spol

jména

(Markéta, 28. 8. 2010 6:56)

Ahoj Lído,
já skoro všem kočičákům říkam Koblížku/Kobliho nebo Brambůrku/Bramboro, tak to jen tak návrh jmen pro vaše dva malé tajtrlíčky... Jinak držím pěsti, ať se marodi brzy vyléčí, ať máte více klidu. Myslím na vás!
Markéta

Máša,Dubínek

(Milena, 21. 8. 2010 12:51)

Dobrý den,už dlouhou dobu sleduji Vaše stránky zda se náhodou nenašla kočička Máša.Teď držím pěsti i malému Dubínkovi.Mám doma také 35 kočiček.Ve středu mi umřel kocourek Štístko na selhání ledvin.Jsem moc smutná a tak jsem si přála přečíst si nějaké dobré zprávy o Dubínkovi.Pak jsem si přečetla žádosti o petice.Jsem zděšena a celou noc jsem nespala.Co všechno je schopen ,,člověk¨'' vymyslet.Ve Španělsku.na Ukrajině,při lovu žraloků.Jsou to ještě vůbec lidi?Doufám,že už brzy budu mít konečně svoje stránky,abych kočičky mohla lépe inzerovat a tak jim najít nový domov.Chci požádat zda bych mohla tento hnus dát i na svoje stránky.Myslím,že tohle málokdo ví,ale měl by to vědět každý.Něco tak hrozného jsem dlouho nečetla.Na pohled kotěte které věší jako návnadu pro žraloka nikdy nezapomenu.Nezdělitelná hrůza.

příspěvek

(Voznicovi, 10. 8. 2010 0:34)

Zdravíme do Poličky Vás i vaše kočičky.S napětím sledujeme novinky o Dubínkovi a držíme mu palečky aby se brzy uzdravil.Milá Lído chtěli bychom Vás poprosit,jestli byste nám,až budete mít trochu víc času,mohla poslat nějaké novější foto Budulínka a Sněhurky a jejích koťátek díky

S pozdravem PaP Voznicovi a kluci kočičí

příspěvek

(Markéta, 8. 8. 2010 14:56)

Milá Lído, zdravím Tě, maminku a všechny kočičáky! S napětím sleduji veškeré novinky o Dubínkovi a myslím na něj. Na účet jsem poslala nějaké peníze ještě na operaci Juráška, doufám, že oranžovka už z nejhoršího venku.
Myslím na Vás a posílám pozdravy, Markéta

Dubínek

(Lucka, 5. 8. 2010 20:19)

Zdravím do Poličky a připojuji se s přáním všeho nejlepšího pro Dubínka. Moc na něj myslím a každý den sleduji novinky, pohlaďte ho prosím za mě. Jste skvělé, má u vás rozhodně tu nejlepší péči!
Lucka a také zdraví Matýsek a Fanynka...


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »