Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jen láska ke zvířatům ze mne učinila lidskou bytost.
Albert Schweitzer

________________________________________________________________

ObrazekZS na ochranu zvířat

Opuštěné kočky Polička

Pachovská Ludmila

Funková Ludmila

e-mail: lifunk@seznam.cz

 

IČO:22679944

 

V současné době máme STO STAV  nepřijímáme další kočky.

Děkujeme za pochopení.

 


Soucítíte-li s těmito kočičkami a chcete-li jim pomoci, můžete finančně přispět na potravu a péči, poslat jednorázovou částku nebo zadat trvalý příkaz s příspěvkem na náš účet.

Jsme zapsaný spolek, a tak materiální a finanční dary poskytnuté našemu sdružení lze ve smyslu zákona č. 586/1992 Sb. o daních odečíst z daňového
základu (pro fyzické osoby paragraf 15, pro firmy paragraf 20).

I malá částka je pro nás velice důležitá a my za ni moc děkujeme.

                

     č.účtu: 220751500/0300

Pokud se lidé nezmění a nezačnou si vážit života kolem sebe, opuštěná a týraná zvířata tu budou žít stále. Jen na nás záleží, jestli s námi nebo vedle nás.


"Soucit je na nic, je potřeba něco dělat, je potřeba pomáhat."


Děkuji, že jste si udělali čas a prohlédli si tuto stránku.

 

3.jpg

20152.jpg

strom.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro Adélu

(Lída - opuštěné kočky, 9. 6. 2008 14:08)

Moc děkujeme za Váš zájem,jsme vděčni za každou korunku,příspěvek je dobrovolný a záleží jen na Vás kolik chcete pro vámi vybranou kočičku posílat.
Lída

dotaz na kočičí adopci

(Adéla, 9. 6. 2008 13:27)

Dobrý den, velice mě zaujala Vaše adopce kočiček na dálku. Sama mám doma 5 kočiček - 2 čistokrevné kocourky a mimo to tři jak já říkám nalezence, které někdo vyhodil a nebo jim bylo ubližováno. Ráda bych se zeptala kolik penízků je potřeba zasílát na kočičky - na adopci. Děkuji

Gratuluji k registraci

(Alice, 22. 3. 2008 17:36)

Sláva, hurá! Pošlu kotíkům penízky. Pohlaďte Pajdíka, pozdravujte smečku, držte se a opatrujte...
Pac a mňau. Alice

Čičičky

(Petra, 11. 2. 2008 10:16)

Dobrý den, posíláme nějakou korunku na mlíčko. Prosím kupte za mě nějakou konzervu i kočičím bráškům (k umístění). S pozdravem Petra

pokusím se alespoň trošku pomoc

(Ali ČB, 7. 2. 2008 9:02)

Dobrý den, velice soucítím s vašimi opuštěnými kočkami. Dnes jsem si vzala vaše č. účtu a budu vám posílat 200 kč měsíčně. ńení to moc, ale snad alespoň trošku pomůžou.Posílám do více nadací, je to taková kapička pomoci, ale když se dají ty kapičky dohoromady, tak vám snad pomohou. Přemýšlela jsem i o té adopci ale vy asi sama nejlíp víte která kočička co a jak potřebuje. Děkuji za vaši lásku a péči, kéž by bylo více takových dobrých duší. Přeji hodně zdraví vám i kočičkám a více lidí kteří vám pomohou.

Čičičky

(Petra, 24. 1. 2008 0:37)

Dobrý den, náš obdiv Vám. Z osobní zkušenosti vím, že starání se o nikým nechtěná zvířátka nepřináší jen finanční těžkosti, ale i neustálý boj s lidmi, jež zvířata nemají rádi.
PS: Na jaře se stěhujeme do nového domečku, tak si k Vám přijedeme pro nějakou tu čičičku. Zatím posíláme nějakou tu korunku na mlíčko.Mějte se krásně a hodně pěkných dnů.

podekovani

(Jana, 15. 1. 2008 14:35)

Dobry den,nahodou jsem narazila na Vase stranky.Chci Vam aspon takhle na dalku vyjadrit podporu a podekovani za to, co pro kocicky delate.At se Vam dari.

Tisíceré díky

(alice.oppova@atlas.cz, 10. 11. 2007 14:51)

Děkuji Vám za pomoc všem těm zvířatům v nouzi. Děkuji za péči o 23 opuštěných koček, za péči o pejsky a o další zvířátka. Děkuji Vám za nalezení domovů pro 14 kočičích bezdomovců. Kéž by takových andělů zvířat bylo více!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5