Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Na této stránce vám chceme přiblížit každodenní ruch v našem kočičím domečku.Koček tu s námi žije opravdu hodně v současné době 70 koček, kocourů a odrostlejších koťat. Dále 3 psi, dvě paní Kačenky a dvě morčátka.

Příspěvky jsou řazeny postupně takže pokud jste na nějaký příspěvek klikli na úvodní straně musíte si ho dohledat zde, podle datumu, který je u něho uveden.

 

Děkujeme za váš zájem a účast.

Starší příspěvky najdete v rubrice Naše uplynulá činnost

img_7587.jpg22.2.2018

Dnes jsme byli s naší Máničkou. Měla špatné zoubky a hubla. Chtěla jsem udělat i krve, když už tam byla. Krev ukázala vyšší cukr a obrovské množství leukocytů... Pan doktor hledal, kde, že je ten problém, protože zuby zas tak hrozné nebyly. A našel... zvětšené uzliny v bříšku. Máme lymfom  
Mánička dostala množství léků a v úterý kontrola. Tak na nás myslete.

__________________________________________________________

7.2.2018

Dnes byl na veterině náš stařík Naháč. Diagnoza selhání jater. Zatím nejí, dostává léky. 

__________________________________________________________

30.1.2018

Včera jsme byli s Kominíčkem u pana doktora. Má HCM. Srdíčko se zhoršilo, těžko dýchá. Přidávaly se další léky. Snad zaberou a zase bude dobře.

__________________________________________________________

7.1.2018

Toto úžasné škrábadlo dostaly naše kočeny jako dárek. Dnes jsme ho konečně sestavili.
Na fotkách to nevypadá, ale je obrovské. Je krásné a kočky jsou z něj nadšené.
Náš obrovský dík patří našemu strážnému andělu paní Radka Nová, která celou akci uspořádala a díky ní a několika dalším úžasným lidem, mohou mít i útulkové kočky tohle nádherné škrabadlo.
Tender Paws Zuzany Leserové
birmičky Oliver Kláry Benešové
Ike a Zorinka a brituška Gina Gábiny a Karla Štochlových
Cinda a Emmička a Doriánek a Dantík Lucie Stéblové
Iasonek Xenie Fedoriny
Woody Jitky Bujokové
Henrietka a Charlie paní Hany Hlavaté
a kočičky z Eden Rose
MOC VÁM VŠEM DĚKUJEME!!!

26230051_1653157561411313_5616242869241487873_n.jpg

4.1.2018

Dnes jsme se po delší době opět vydali za panem doktorem. Jela Puclinka, která přestala jíst a jela i Rozinka, která také málo jedla.
Puclinka má zánět žaludku a trochu chycené ledviny a Rozinka - zvíře zlobivý, co mě jednou přivede do blázince má na přechodu žaludku a dvanácterníku kousek pěnového míčku, který spořádala na Silvestra.
No, dostali jsme léky, doporučení jak postupovat. Teď už musíme jen čekat co se bude dít... Hlavně aby se dělo 
Tak na nás myslete.

______________________________________________________________

Všem vám přejeme krásné a klidné vánoce. 
Ať každý z vás najde pod stromečkem to po čem touží a to co by si moc přál. Za nás je to hlavně láska, úcta, pochopení a pokora k životu samému.
Za všechny kočičky z Poličky, sekretářka Týnka vlastní tlapkou

li.jpg

______________________________________________________________

kulicka.jpg13.12..2017

Přišli jsme o Kuličku. Zemřela na velmi těžký zánět kosti, který se nepodařilo přes všechnu snahu dostat pod kontrolu.
Je to hrůza, je toho poslední dobou strašně moc. 
Kulička tu s námi byla přes pět let. Jinak byla naprosto v pořádku a zdravá  
Spinkej sladce holčičko naše. Teď už tě nic nebolí 

______________________________________________________________

ooo.jpg12.11.2017

Ahoj všichni! 
Zítra to budou přesně tři týdny co se mi otočil svět o 180 stupňů. Prožila jsem toho moc a díky vám všem co jste při mě stáli a pomáhali mi to zvládám celkem dobře.
Pan doktor mě moc pochválil. Nožičku mám krásně vyhojenou. Říkal, že budu muset počkat až půl roku než bude všechno v pořádku tak jak má být.
Jinak jsem přibrala 3 kg a můžu pomalu začít cvičit. To mě teda moc nebaví, protože mě nožka stále bolí. Ale snažím se. Chodím na krátké procházky. Spinkám v pelíšku buď ve svém nebo s paničkou. Hraju si s dalším pejskem Dášou a na zahradě lovím různé klacky a šišky, které moc ráda nosím i domů.  
Včera mě navštívili moji úplně první páníčci. Ti u kterým jsme se narodila. Dozvěděli se o mě jak jinak než přes fb a byli zděšeni co jsem musela prožít. Poznala jsem je a důkladně je olízala  Prý za mnou zase přijdou.
Tak vám všem ještě jednou za všechno moc děkuju a zase někdy napíšu.
Vaše Sára

______________________________________________________________

1234977_3376552508497_1136019322_n.jpg8.11.2017

V pondělí večer nás opustil Jurášek. Náš talismánek, naše štěstí... 
Dostal se k nám před devíti lety jako zubožené, odrostlé kotě. Na místní veterinu ho přinesla majitelka - množitelka po té co ho nemohla jako mainského kocoura prodat. Byl vážně nemocný, umřít nechtěl a tak byl určen k utracení. Celý život měl díky nezodpovědnému množení zdravotní problémy jako HCM, genetickou nekrozu kyčelních kloubů - o oba přišel a nakonec ho zradily ledviny.
Byl jsi náš brouček, naše sluníčko.
Teď už tě nic nebolí, už je dobře. 
Spinkej sladce chlape můj  Moc mi chybíš.

__________________________________________________________

1.11.2017

Dnes podstoupila Ťapička, Puntík a já dentální hygienu. Puntík byl vzhůru hned, Ťapička se vzbudila pozdě odpoledne a já jsem to zvládla bez injekce  Všichni jsme v pořádku a krom Ťapičky jsme už i jedli 

_____________________________________________________________

22730056_10159494690120654_8918315254178478739_n.jpg1.11.2017

Je to týden co odešla naše Bohunka. 
Neměla jsem sílu psát a ani teď jí nemám. Její odchod byl velice rychlý a velice bolestný.
Byla u nás pouhé tři roky. Byla všude a nikde, byla výjimečná. Byla malinká a kulatá. Byla milá a přátelská. Hravá, trpělivá a moc hodná. Byla naším sluníčkem, které donutilo člověka se vždy usmát. Byla...
Hrozně moc mi chybíš Bohouši :((((

__________________________________________________________

27.10.2017

Dnes opět veterina. Ráno přišel Vojtíšek a hodně těžko dýchal. Jela i Ťapička, protože nechtěla jíst...
Vojtíšek těžké HCM a Ťapička má "jen" špatné zuby. Ledviny i játra v pořádku. Oba dostaly léky a za týden kontrola a Ťapka čištění zubů. 
Tento týden je to hrůza. Jsme tam prakticky denně, dvě těžké operace, léčení, krve, ultrazvuky, rtg,benzín. Valí se to ze všech stran. Peníze mizí přímo před očima. :(

__________________________________________________________

26.10.2017

Dnes byl na veterině kocourek Jurášek. Poslední dobou méně jedl a hubnul. Diagnoza - renální selhání ledvin. Dáváme infuze a RenAvast. Trpí i onemocněním HCM srdíčko je zatím stabilizované a moc se za ty roky nezhoršilo.

__________________________________________________________

26.10.2017

Kocourek Cipísek je po operaci. Měl v oušku nádor, který byl úspěšně odstraněn. S Cipíkem je moc těžká domluva. I po několika letech co u nás žije je stále extrémě plachý a nenechá na sebe sáhnout. Dostat ho na veterinu bylo hodně složité, ale podařilo se. Kocourek se pomalu zotavuje.
Je toho na nás poslední dobou nějak moc a nevím jak dlouho ten nápor člověk může zvládnout.

_________________________________________________________

25.10.2017

Tak jsem po operaci a už odpočívám. Pan doktor říkal, že mě musel někdo pořádně nakopnout a že kdybych nešla na operaci umřela bych, měla jsem tam velký zánět. Krček stehenní kosti jsem měla rozlámaný na několik kousků 
Zatím mě to moc bolí a tak jenom hajám. Vynesli mě ven abych se vyčurala a zase honem zpátky do pelíšku. Trošku jsem už baštila, měla jsem vařené kuřátko. Myslím, že si později ten zbytek ještě dojím. Musím teď hodně baštit.
Moc vám všem děkuji za to jak na mě myslíte, jak mi držíte tlapky a pomáháte mi.
Vaše Sára

_________________________________________________________

stazeny-soubor.jpg24.10.2017

PROSÍME O POMOC...
Ahoj jmenuji se Sára a jsem tu nová. Sice nejsem kočička, ale i tak vás všechny moc prosím o pomoc. Do včerejšího dne jsem žila u moc divných lidí. Vzali si mě jako ještě hodně malou. Teď jsou mi 4 měsíce jsem středního vzrůstu a vážím pouhých 6,5kg. Lidi u kterých jsem byla se o mě moc špatně starali. Jídla jsem dostávala moc málo a o vodě ani nemluvím. Jen jsem se dostala ven, olizovala jsem alespoň vodu na chodníku. Ale hlavní důvod proč vám všem píšu je ten, že mě čeká operace. Mám rozbitou kyčel, zánět se mi dostává do kosti a pan doktor řekl, že musím okamžitě na operaci. Mluvil ještě o jedné možnosti, ale o tom nechtěli ti mojí noví lidé ani slyšet. 
Je tu sice velká převaha kočiček, ale jsem moc ráda, že tu jsem. Už jsem dostala moc dobré masíčko a vody tolik, kolik jsem chtěla.
Moc vás všechny prosím pomozte těm co si mě vzali a pomáhají mi s úhradou operace a léčbou. Jsem na začátku svého života a musím přece dostat šanci prožít ho tak jako ostatní, zdraví pejsci.
Číslo účtu je 220751500/0300 vs šťastných 1313 
Moc vám děkuji, vaše Sára

__________________________________________________________

621050_3378166588848_1431266268_o.jpg24.10.2017

Včera odpoledne jsme se museli rozloučit s naší Josefkou. Přišla k nám před pouhými pěti lety jako malé zubožené koťátko. Vyrostla z ní krásná a moc hodná kočička. Moc ráda se mazlila a dokázala příst neskutečně nahlas, byla jako malé letadýlko. I když jsme moc snažili na rakovinu v bříšku jsme byli všichni krátcí  
Je nám to moc líto, holčičko naše. I když je nás tu moc, je tu bez tebe smutno... prázdno. Spinkej sladce sluníčko moje, už tě nic nebolí 

21.10.2017

Právě odjeli do svého nového domova kocourek Timi se sestřičkou Ený. Doma už na ně čeká roční kamarádka Selda.
Bydlet budou v rodinném domečku v Březové nad Svitavou u paní Ivana Trojanová a slečna Eliška Trojanová
Přejeme vám berušky naše hodně štěstíčka a spoustu lásky v novém domově.
Poslední krmení před cestou :)

__________________________________________________________

16.10.2017

Tak jsme sice měli týden dovolenou, ale jak se říká čert nikdy nespí... 
Minulý týden nám onemocněla Bohunka. Odmítla se pohybovat, naříkala a dostala záchvaty připomínající epilepsii. Ihned se s ní jelo do Žďáru. Pan doktor dělal všechna možná vyšetření přes rtg, ultrazvuky, krve... nikde nic. Dostala léky. Po příjezdu domů přišel další záchvat. Takže opět klinika ve Žďáru. Pan doktor už nevěděl co, zbývalo jen CT vyšetření. To odhalilo problém. Bohunka má zánět mozku. Dostala velké množství léků a infuzí. Pan doktor řekl, že je to hodně špatné. Naštěstí při Bohunce stáli všichni strážní andělé a při dnešní kontrole byl i pan doktor překvapen jak je kočička akční a spokojená. Odpoledne už si hrála na zahradě. 
Moc děkujeme panu doktorovi, nebýt jeho péče už by tu nebyla.

__________________________________________________________

25.9.2017

Dnes jsme tu 12. den a za tu dobu se událo spoustu věcí...
Už jsme pořádně vyrostli a přibrali na váze. Kocourek 440g (z 220g) holčička 360g (ze 180g). Už máme i svá jména Timi a Ený a už máme i slíbený opravdový domov. A naše nové maminky 
Eliška Trojanová a Ivana Trojanová se za námi přijedou ve čtvrtek podívat. Moc se na ně těšíme 

20170920_190326.jpg

______________________________________________________________

21.9.2017

Dnes jsme byli na klinice ve Žďáru s naším Komínkem a Barunkou. Komínek zase hodně těžko dýchal. Zhoršilo se mu HCM a má na plicích opět vodu. Dostal přidané léky a už vypadá mnohem lépe. 
Barunka má zánět žaludku. I ona dostala léky, infuzi a i ona už je na tom mnohem líp. Teď večer už baštila 
Ještě, že toho pana doktora máme.

__________________________________________________________

20.9.2017

Jsme tu týden a rosteme jako z vody... a nebo z mlíčka? 
Uteče to jako voda a budeme hledat nový domov. Takže neváhejte a zamluvte si nás. Kde jinde by jste našli taková krásná koťátka??? Už krásně předeme a moc rádi se mazlíme 

009--2-.jpg003--3-.jpg

 

 

 

 

 

_____________________________________________________________

l_d_konzerava_140.jpg18.9.2017

PROSÍM, pomůže mi někdo sehnat dietu Hills L/D?

Jmenuji se Rozinka a bydlím v útulku Opuštěné kočky Polička. Našli mě jako dvoutýdenní a moc nemocné miminko a máma Lída se o mně moc a moc starala. Bohužel pan doktor nám řekl, že mám intrahepatální (jaterní) shunt a že nesmím jíst jídlo s proteiny. Můžu jíst Veterinární dietu Hills Feline L/D, ale nejím granule... Bohužel máma je teď nemůže nikde sehnat, zmizely.... Zkoušela mi dát ledvinovou dietu, ale měla jsem průjem. Máma se moc bojí, že můžu umřít. Prosím, nemáte někdo nějaké konzervičky Hills L/D doma? Máma by je i s poštovným zaplatila. Prosím, kontaktujte moji mámu Ludmila Funková (https://www.facebook.com/opustenekocky.policka?fref=ts
Děkuji Vám...Rozinka

__________________________________________________________

 

14.9.2017

Venku je 12 stupňů a prší... 
Koukám ze dveří a svolávám kočky domů. V tom na mě od zadní brány volá pán, který tam venčí psa. Jdu blíž, protože mu nerozumím. Jak přicházím už to také slyším... Hlasitý, nešťastný a a bezmocný nářek malých koťat. Koťata někdo hodil přes 2m vysoký plot, do prostoru zahrady kam se prakticky nechodí. Leží sami, opuštěné v mokré trávě.
Jsou dvě, zhruba 2 týdny stará, mokrá a vyděšená.
Doufám, že boží mlýny melou a tu bestii co tohle dokáže do morku kostí semelou! 

    012.jpg

______________________________________________________________

10254004_688448931215519_8468520947019862925_n.jpg10.9.2017

V pátek jsme museli s naší Bohunkou za panem doktorem do Žďáru. Kočička se nepohybovala, při každém pohybu naříkala a měla problémy s udržením rovnováhy. Dělalo se ultrazvukové vyšetření i rtg. Bohunka musela kráčet po ordinaci. Krom pořádné zácpy a trochu chycených ledvin se nic nenašlo. Bohunka dostala infuzi druhý den ráno znovu k tomu antibiotika a mastné rybičky... Vše je už v pořádku ))

______________________________________________________________

18.8.2017

Dnes jsme byli ve Žďáru s naší Rozinkou a Ťapičkou. 
Rozinka nám už od úterý nechce jíst. Od narození má vrozenou vadu jater - portosystémový shunt. Vyšetření ukázalo katastrofální stav žlučníku a žlučovodů a ochrnutá střeva. Dostali jsem dvoje antibiotika a doporučení dávat glukozu přes pusinku - kapačku nezvládneme, kočky s tímto onemocněním jsou docela vzteklé, ale nemůžou za to  takže nám držte tlapky. Krmíme a glukozujeme 
Ťapička má zánět dolních močových cest. I ona má antibiotika a doporučenou dietu.

__________________________________________________________

dsc_3351.jpg15.8.2017

Babetka byla včera na trhání zubů. V pátek přestala jíst a bylo vidět, že jí je zle. Po vytržení špičáku se vyvalilo spoustu hnisu  
Včera tak i během dnešního dne dostávala infuze. 
Dnes už byla veselejší a trochu jedla. Má chycené i ledviny. Snad to bude jen od zubů.
Očička má dnes už mnohem veselejší 

______________________________________________________________

5.8.2017

PRINCEZNA PONOŽKA HLEDÁ NUTNĚ DOMOV.
Včera v podvečer byla nalezena v příkopu za Poličkou malá kočička. Je v dočasce, kde nemůže dlouho zůstat a proto hledá bezpečný a milující domov. Nemáte prosím někdo místečko doma a hlavně v srdíčku? Tahle malá to moc potřebuje. Stáří 8 týdnů. První očkování a odčervení už má. Další veterinární náklady uhradíme.
Moc prosíme o pomoc a případné sdílení.
Děkujeme Václav Štěpař za záchranu kočičky.

______________________________________________________________

4.8.2017

Včera ve večerních hodinách nám bylo oznámeno, že se u místní pivnice pohybuje kotě, zřejmě se svojí kočičí mámou. Seděli na pergole mezi lidmi. Takto tam přebývali již čtvrtý den! Bez toho aby jim někdo pomohl, postaral se. Přespávali pod pergolou, která stojí přímo u frekventované silnice. 
Jsme totálně přeplnění, ale člověk by nemohl ani usnout... Ve čtvrt na dvanáct v noci jsme přijali kotě a během dopoledne většího kocourka. Podařilo se pro ně najít domov a před chvílí odjeli. 
Je mi moc smutno z lhostejnosti lidí, kteří okolo netečně chodí a tváří se, že se jich to přece netýká. Je to postoj k životu, k bližnímu svému v ochotě a snaze pomoci. Nějak se nám tyto zcela běžné věci ze života vytrácí...

______________________________________________________________

dsc_8783.jpg2.8.2017

Kominíček má za sebou kontrolu u pana doktora Johanidese ve Žďáru. Voda na plicích je stále, ale už jí není tolik. Léky zůstávají nezměněny. Další kontrola za 14 dní. Kocourek dýchá lépe, ale stále hodně odpočívá. 
Jela i kočička Josefka, která má nádor v bříšku. Velikost se nezměnila, takže i ona pokračuje v dosavadní léčbě. Baští sice méně, ale snaží se a užívá si sluníčka na zahradě 
Tak na nás myslete 

______________________________________________________________

29.7.2017

Ráno jsme museli do Žďáru s Kominíčkem. Včera byl v pořádku, ale dnes hodně těžko dýchal. Vyšetření ukázalo těžké HCM, plíce zaplavené vodou. Dostal několik léků a injekcí. 
Snad bude brzy lépe. 

______________________________________________________________

dscn5608.jpg17.7.2017

Včera nás opustila naše Zulejka. 
Budeš nám moc chybět holčičko naše. Teď už tě nic nebolí, spinkej sluníčko moje. Budeš tu stále s námi... 

 

______________________________________________________________

lizinek.jpg4.6.2017

Ve středu jsme přišli o Lízinku. Byla to holčička, která se k nám dostala v červnu před devíti lety, kdy byla na místní veterinu jako malé kotě přinesena k utracení. 
Byla to vděčná a moc hodná kočička. Celý život jí trápil průjem i když jsme se snažili a dělali všechno možné průjem jsme nezdolali.
Teď už tě moje malá holčičko nic netrápí. Moc nám chybíš. Tvé místečko, kde jsi sedávala je prázdné. Stále čekám, že přijdu, ty tam budeš sedět, nastavovat hlavičku k pomazlení a tvoje krásný, zelený očička se budou usmívat...
Budeš tu stále s námi sluníčko moje 

______________________________________________________________

5.4.2017

Zítra jedeme s Terezkou na kontrolu se srdíčkem a pokud bude vše v pořádku tak i na kastraci. Tak na nás myslete. 
Už aby to bylo za námi.

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XEvil 4.0 can break 99% types of captchas

(MashaNus, 14. 12. 2017 0:17)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

XEvil 4.0 solve 99% types of captcha

(MashaNus, 12. 12. 2017 19:14)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

kocicka

(zeleny michal, 28. 1. 2015 7:35)

Čau peťo. Určiťe mě znáš. Sem Michal zeleny od Peťi zeleneho. Misìm se přiznat máš to moc pěkňe udělané. Sestře a Taťkovi a mě SŇEŽENKA. Protože má na komci ocásku flíčky. A proto se nám tp moc líbí. A všichni věříme že všechna koťátka a dospělé kočky najdou svůj dobrý domov který hledali.
S pozdravem Danča Taťka a Já.

jsme s vámi

(Hanka z Pardubic, 31. 1. 2013 21:50)

Hurááá,
konečně dobré zprávy a Olinku ty to jistě zvládneš a jaro budeš vítat již na všech čtyřech ťapinkách! Nevzdávej to! Jste bojovnice paní Lído a zasloužila by jste metál...Věřte a vaše víra vás uzdraví. Jsme rádi a šťastní za všechny uzdravující se micinky a mourky. Zdraví Vás kocouřiska Felix a Prcek z Pardubic.-)

FPV - V akutní fázi onemocnění kočka vylučuje viry ve všech svých výměšcích, výkalech. Kočky se pak nakazí oronasálně (= tlamou, nosem) při kontaktu s infikovanými zvířaty, jejich výkaly, nebo jen s předměty, které byly kontaminovány virem.
Kočičí parvovir je velmi odolný, v prostředí zůstává i několik měsíců až rok, i přes použití de- sinfekčních prostředků, dokonce je možné ho přenášet na oblečení, botách. Účinné jsou dezinfekční prostředky obsahující chlornan sodný (bělidlo), kyselinu peroctovou, formaldehyd nebo hydroxid sodný.

Držte se!!!

(Hanka z Pardubic, 27. 1. 2013 16:21)

Paní Lído,
však jste pro ně udělali maximum co nikdo a alespon na malou chvilku měli díky Vám, tady na zemi, procházku růžovou zahradou a teď již spolu skotačí a hrají si tam, za duhovým mostem v kočičím nebi. A když se podíváte vzhůru k nebesům u vitdíte,jak na Vás mávají tlapkami a děkují za všechno. Ano život je děsně nespravedlivej ale mějte prosím hlavu vzhůru ikdyž to dost dobře nejde (vím to), ostatní chlupáčci Vás nesmírně potřebují. Myslíme na Mařenu, Jeníčka, Olinka i Vojtíška jakož to na Nelinku Buchtíka i Mínečku a modlíme se za jejich životy tady na zemi. Dobrou mysl a držíme já pěsti a moji kocourci Felix a Prcek tlapky, bojujte dál. Držte se.

jsme s vámi

(Hanka z Pardubic, 25. 1. 2013 23:10)

Paní Lído,
držte se, všechny vaše kočenky Vás potřebují, jste jejich spása na tomto světě.
Držím Vám společně s mými kocourky všechny pěstičky co máme ať se brzy marůdci uzdraví a nemoci je nesužují.! DRžte se a bojujte chupáčci,bojujte né nadarmo máte devět životů...
ps: a nemohou si třeba tu panleukopenii předávat mezi sebou???

Kocourek z paneláku

(Alice a Mourajz, 15. 1. 2013 17:18)

Moc děkujeme za ujmutí kocourka. Lidi jsou tak hnusně nevšímaví a sobečtí. Klučínkovi držíme všecky pěsti a tlapky, aby se podařilo ho vyléčit, zachovat hybnost zraněné nožičky včetně vyměšování.

Štěstíkovi hodně štěstíčka!

(radka, 23. 5. 2012 18:55)

Jsem ráda, že se o Štěstíka tak hezky staráte a že se dostal do správných rukou! Je mi ho moc líto:( doufám, že se aukce vydaří a že vám to pomůže! Jdu přihazovat! Štěstíku drž se!

Držte se!

(Alice a Mourajz, 14. 12. 2011 20:15)

Mášence a Fidovi držíme všecky palce a tlapky a strašně moc děkujeme za ujmutí se mouráčka. Tu ženskou s tím čoklem, už aby vzal čert:-(

Tisíc pusinek Májince

(Alice a Mourajz, 11. 6. 2011 20:00)

Máninko, ty už papáš, hraješ si! Teda Ty jsi úžasná bojovnice. Holčínko kočičí, tos nám udělala radost. Milá Lído díky.

Máninko drž se!

(Alice a Mourajz, 6. 6. 2011 17:10)

Holčičko krásná kočičí, bojuj ze všech sil! Musíš se uzdravit. Myslíme na Tebe, držíme všecky palce a tlapky.

Májenka

(stana, 31. 3. 2011 9:46)

No to je SUPER zpráva!! Moc často na Májenku myslím! Mám velkou radost!!

Micinka

(Lucka, 9. 3. 2011 20:45)

To je mi opravdu moc líto... :-( Prosím držte se!

Pozdravy do Poličky

(Lucka, 9. 3. 2011 20:42)

Držím Tomíkovi palce a pozdravuju novou kočičku - už má jméno?

Štěpánka

(Lucka, 4. 3. 2011 13:00)

Štěpánky je mi moc líto, byla to krásná kočička. Byla u vás pouhé dva měsíce, ale alespoň na krátko poznala lidskou lásku a péči a nemusela se toulat na mrazu venku. Děkuji Vám za péči o ni.

Tetce Kůňce

(Alice a Mourajz, 31. 1. 2011 19:44)

vzpomínáme, hajinkej kočínko....

Držíme palce a tlapky

(Alice a Mourajz, 28. 1. 2011 19:15)

kočičce Vendulce a tetce Kůňce, aby se uzdravily. Holky jedny kočičí bojujte s tou hnusnou nemocí! Mantrujeme a modlíme se za vás.

Týnko, nedej se!

(Mourajz, 23. 1. 2011 20:19)

Gratuluju statečné Babetce k perfektnímu zvládnutí kastrace a sekretářce Týnečce k zasednutí škrabadla. Týnko drž se! Nedej na přesilu, vždyť jsi významná osoba! Stejně jako já, sekretář Mourajz.

My děkujeme Lído

(Martina, 29. 11. 2010 19:17)

Aukce byla super, příště zvolím jinou taktiku, doufám, že budeme mít fotky z Vánoc v Poličce a doufám, že spousta kočiček najde nový domov anebo alespoň virtuální rodiče. krásný večer

Barunka

(Lenka K., 25. 11. 2010 9:40)

Liduško, je mi moc líto Barunky, ale měla se u Tebe dobře a poznala hezký domov. A moc díky za koťátka, snad se dají brzy do pořádku a najdou hezké domovy, kde je budou mít rádi.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

následující »